Ofertă acceptată Cumpărare directă

BREF BILUTE - sapun wc

Număr anunț
DA20639237
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01517 (CUI 4447371)
Furnizor / câștigător
TIXYROM DISTRIBUTION SRL (CUI RO30882900)
Cod CPV
33711640-5 · Articole de toaleta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
102,48 RON
Valoare atribuită
102,48 RON
Data publicării
18.06.2018 12:38
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 08:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

102,48 RON

din 102,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.