Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RCA 1 an pentru Ford Tranzit TL14PMT
- Număr anunț
- DA20635244
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SI PROTECTIE SOCIALA TULCEA (CUI 15338175)
- Furnizor / câștigător
- GHEORGHE VIORICA AGENT DE ASIGURARE (CUI 35469078)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.368 RON
- Valoare atribuită
- 1.368 RON
- Data publicării
- 18.06.2018 10:25
- Termen limită
- 23.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.06.2018 08:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.368 RON
din 1.368 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro