Ofertă acceptată Cumpărare directă

glob diametrul 30 cm cu soclu

Număr anunț
DA20625090
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC JUDETEAN SALVAMONT VRANCEA (CUI 27027091)
Furnizor / câștigător
QUARTZ ELECTRO SRL (CUI RO24996781)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
966,50 RON
Valoare atribuită
966,50 RON
Data publicării
15.06.2018 09:51
Termen limită
20.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 09:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

966,50 RON

din 966,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.