Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dermobacter 5mg/2mg/ml sol.cut*300ml (Clorura de benzalconiu/Digluconat de clorhexidina) - 185029383
- Număr anunț
- DA20620186
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.690,60 RON
- Valoare atribuită
- 3.690,60 RON
- Data publicării
- 14.06.2018 14:28
- Termen limită
- 20.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.06.2018 14:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.690,60 RON
din 3.690,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro