Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sac rafie BIG BAG 155x95x95
- Număr anunț
- DA20644012
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- ROMPET INTERNATIONALRECYCLING (CUI RO31596087)
- Cod CPV
- 18936000-9 · Saci textili (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 312,20 RON
- Valoare atribuită
- 312,20 RON
- Data publicării
- 18.06.2018 15:31
- Termen limită
- 23.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.06.2018 15:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
312,20 RON
din 312,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro