Ofertă acceptată Cumpărare directă

Memory stick Sandisk Cruzer Ultra Flair 128 GB USB 3.0

Număr anunț
DA20637795
Autoritate contractantă
JUDETUL TULCEA (CUI 4321607)
Furnizor / câștigător
MUNCONS SRL (CUI RO14581515)
Cod CPV
30233180-6 · Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,90 RON
Valoare atribuită
168,90 RON
Data publicării
18.06.2018 11:48
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 11:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,90 RON

din 168,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.