Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse sanitare

Număr anunț
DA20654125
Autoritate contractantă
COMUNA BALS (CUI 16410627)
Furnizor / câștigător
INSTAL COM TERM SRL (CUI RO15862888)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
638,23 RON
Valoare atribuită
638,23 RON
Data publicării
19.06.2018 14:01
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 14:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

638,23 RON

din 638,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.