Ofertă acceptată Cumpărare directă

AGRAFE BIROU ECADA, 50MM 14050

Număr anunț
DA20653959
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC COMUNITAR JUDETEAN DE EVIDENTA A PERSOANEI GIURGIU (CUI 17584982)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI RO9098809)
Cod CPV
30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9,76 RON
Valoare atribuită
9,76 RON
Data publicării
19.06.2018 13:54
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 14:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9,76 RON

din 9,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.