Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carton alb A4, 160gr, Favini 500, alb NUMAR DE REFERINTA: 215221 PRET DE CATALOG: 0,15 RON / Unita

Număr anunț
DA20653493
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC NICOLAE TITULESCU (CUI 4301081)
Furnizor / câștigător
ARAFURA SRL (CUI RO13791411)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37,50 RON
Valoare atribuită
37,50 RON
Data publicării
19.06.2018 13:36
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 14:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37,50 RON

din 37,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.