Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARLIG "S" PT CARNE 1077900 290Z

Număr anunț
DA20649845
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL BUCOVINEI (CUI 4244628)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
30195800-0 · Carlige sau suporturi de agatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
217,34 RON
Valoare atribuită
217,34 RON
Data publicării
19.06.2018 11:17
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 11:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

217,34 RON

din 217,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.