Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set 6 bucati Ribon original Ultra Capacity life pentru imprimantele marticiale Printronix P7000.
- Număr anunț
- DA20649199
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI RO12397185)
- Furnizor / câștigător
- IT GENETICS S.A. (CUI RO21310535)
- Cod CPV
- 30192320-0 · Panglici pentru imprimante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000,16 RON
- Valoare atribuită
- 2.000,16 RON
- Data publicării
- 19.06.2018 10:54
- Termen limită
- 24.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.06.2018 11:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.000,16 RON
din 2.000,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro