Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MAPA ECONOMY BLUE DESCHIS CARTON CU ELASTIC- SERV ARHIVA -
- Număr anunț
- DA20648126
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- BN BUSINESS (CUI RO10933694)
- Cod CPV
- 30199500-5 · Bibliorafturi, mape de corespondenta, clasoare si articole similare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 255 RON
- Valoare atribuită
- 255 RON
- Data publicării
- 19.06.2018 10:10
- Termen limită
- 24.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.06.2018 12:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
255 RON
din 255 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro