Atribuită Cumpărare directă

SET PACHET PIESE

Număr anunț
DA36369628
Autoritate contractantă
UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA COMUNA HOLBAV (CUI 16399529)
Furnizor / câștigător
GENACOM SRL (CUI 3716781)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.596,64 RON
Data publicării
28.08.2024 14:31
Data finalizării
29.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.596,64 RON