Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie copiator HP A4, 80 gr/mp, 500 coli/top
- Număr anunț
- DA20644209
- Autoritate contractantă
- Municipiul Galati (CUI 3814810)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
- Cod CPV
- 30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.000 RON
- Valoare atribuită
- 25.000 RON
- Data publicării
- 18.06.2018 15:42
- Termen limită
- 23.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.06.2018 09:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
25.000 RON
din 25.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro