Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plic cu burduf B4, 250x353x50,kraft,siliconic,120g, 100 buc/cut Cod RTC KF70135

Număr anunț
DA20641006
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Tribunalul Mures (CUI 4322530)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
Cod CPV
30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
689,83 RON
Valoare atribuită
689,83 RON
Data publicării
18.06.2018 13:41
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 08:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

689,83 RON

din 689,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.