Ofertă acceptată Cumpărare directă

FOLIE PROTECTIE A4 55MICRONI 100/SET ESSELTE

Număr anunț
DA20632966
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ELENA DOAMNA TECUCI (CUI 13629780)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
30192500-6 · Folii transparente pentru retroproiectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
145,50 RON
Valoare atribuită
145,50 RON
Data publicării
17.06.2018 18:04
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 20:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

145,50 RON

din 145,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.