Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie kit montaj pentru aparat AC 12000 BTU si 18000 BTU

Număr anunț
DA20649113
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII IASI (CUI 13590868)
Furnizor / câștigător
KUBITECH SRL (CUI RO8508803)
Cod CPV
45331220-4 · Lucrari de instalare de echipament de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.008,41 RON
Valoare atribuită
2.008,41 RON
Data publicării
19.06.2018 10:50
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 11:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.008,41 RON

din 2.008,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.