Ofertă acceptată Cumpărare directă

POMPA MANUALA NOSTALGIE NEAGRA 0940101

Număr anunț
DA20646386
Autoritate contractantă
COMUNA CUJMIR (CUI 4426476)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
42122000-0 · Pompe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
215,97 RON
Valoare atribuită
215,97 RON
Data publicării
19.06.2018 09:00
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 09:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

215,97 RON

din 215,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.