Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CURATAT ALINIAMENT PE DC 44 SI DC 45 SI TEREN INTRAVILAN, COMUNA INEU
- Număr anunț
- DA20646115
- Autoritate contractantă
- COMUNA INEU (CUI 4935208)
- Furnizor / câștigător
- EUREX TRADING CO LTD S.R.L. (CUI RO6735621)
- Cod CPV
- 45111220-6 · Lucrari de indepartare a vegetatiei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.000 RON
- Valoare atribuită
- 12.000 RON
- Data publicării
- 19.06.2018 08:48
- Termen limită
- 24.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.06.2018 11:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.000 RON
din 12.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro