Ofertă acceptată Cumpărare directă

SET CESTI / CEASCA / CANI / CANA + FARFURIE DIN PORTELAN 6 PERSOANE (12 PIESE ) PENTRU CEAI/CAFEA

Număr anunț
DA20649461
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE POIANA MARE (CUI 4711561)
Furnizor / câștigător
SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
Cod CPV
39221120-4 · Cani si pahare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
105,80 RON
Valoare atribuită
105,80 RON
Data publicării
19.06.2018 11:02
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 12:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

105,80 RON

din 105,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.