Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet Carti de biblioteca 1861240
- Număr anunț
- DA20643970
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA I H RADULESCU DAMBOVITA (CUI 4279677)
- Furnizor / câștigător
- LIBRĂRIE . NET SRL (CUI RO13784260)
- Cod CPV
- 22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.330,31 RON
- Valoare atribuită
- 5.330,31 RON
- Data publicării
- 18.06.2018 15:30
- Termen limită
- 24.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.06.2018 11:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.330,31 RON
din 5.330,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro