Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Carvedilol 12.5mg*28cpr.,Arnetin 50mg/2ml sol.inj*5f,Hydrocortisone succ.sodic100mg,Aptamil Prematil
- Număr anunț
- DA20636791
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL ORSOVA (CUI 4484566)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33622100-7 · Medicamente utilizate in cardiologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 985,01 RON
- Valoare atribuită
- 985,01 RON
- Data publicării
- 18.06.2018 11:13
- Termen limită
- 24.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.06.2018 10:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
985,01 RON
din 985,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro