Ofertă refuzată Cumpărare directă

Dosar din plastic cu sina si perforatii, galben, albastru, verde, rosu, B4U

Număr anunț
DA20626581
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL DEVA (CUI RO4374660)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
22852000-7 · Dosare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
101,50 RON
Valoare finală
101,50 RON
Data publicării
15.06.2018 10:47
Data finalizării
19.06.2018 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.