Ofertă refuzată Cumpărare directă

Cartus XEROX Phaser 5335

Număr anunț
DA20646630
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02214 (CUI 14355500)
Furnizor / câștigător
INTER MEDIA SYS CONSULTING SRL (CUI RO24402609)
Cod CPV
30124000-4 · Piese si accesorii pentru masini de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
635 RON
Valoare finală
839 RON
Data publicării
19.06.2018 09:10
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 13:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.