Atribuită Cumpărare directă

MASCA OXIGEN CU REZERVOR BIOSAFE pt adulti - masti oxigen cu rezervor sterile

Număr anunț
DA36370056
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN COVASNA (CUI 7521952)
Furnizor / câștigător
ALPHA BRIO MEDICAL SRL (CUI 15788340)
Cod CPV
33157110-9 · Masca de oxigen (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.525 RON
Data publicării
28.08.2024 14:31
Data finalizării
29.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.525 RON