Ofertă refuzată Cumpărare directă

Ad blue

Număr anunț
DA20622036
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01495 Cincu (CUI 4523231)
Furnizor / câștigător
PRES COM SERV SRL (CUI RO6629710)
Cod CPV
24000000-4 · Produse chimice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
781,50 RON
Valoare finală
781,50 RON
Data publicării
14.06.2018 15:54
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.