Atribuită Cumpărare directă

Cartus - Toner CANON CRG-052 CRG052H CRG 052H Black / negru 9000 Compatibil: CANON i-SENSYS LBP 212D

Număr anunț
DA36370240
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SCOBINTI (CUI 17193836)
Furnizor / câștigător
INFINITY ENTERPRISE S.R.L. (CUI 39210610)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
348,45 RON
Data publicării
28.08.2024 14:31
Data finalizării
29.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

348,45 RON