Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de transport pentru deplasarea Ansamblului Mugurelul la Oradea

Număr anunț
DA20635940
Autoritate contractantă
Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
Furnizor / câștigător
HAPPY SERV SRL (CUI RO8721541)
Cod CPV
60130000-8 · Servicii de transport rutier specializat de pasageri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.899 RON
Valoare atribuită
1.899 RON
Data publicării
18.06.2018 10:46
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 09:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.899 RON

din 1.899 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.