Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cuptor/Fuser LEXMARK 40X8024,MS310/315/410/415/510/610/MX310/312/410/510, 43449705 TRANSFER UNIT ORI
- Număr anunț
- DA20650472
- Autoritate contractantă
- UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.243 RON
- Valoare atribuită
- 1.243 RON
- Data publicării
- 19.06.2018 11:40
- Termen limită
- 24.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.06.2018 12:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.243 RON
din 1.243 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro