Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus toner Lexmark MX310/MS310

Număr anunț
DA20649795
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "AUREL VLAICU (CUI 3126519)
Furnizor / câștigător
EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI RO14406638)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
285,71 RON
Valoare atribuită
285,71 RON
Data publicării
19.06.2018 11:15
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 13:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

285,71 RON

din 285,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.