Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARTUS LASER COMPATIBIL XEROX 108R00909 - PHASER 3140, 3155, 3160 - 2500 PAG.
- Număr anunț
- DA20646551
- Autoritate contractantă
- COMUNA TELIU (CUI 4688710)
- Furnizor / câștigător
- BARNA TRADING & SERVICES SRL (CUI RO15591746)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 543,15 RON
- Valoare atribuită
- 543,15 RON
- Data publicării
- 19.06.2018 09:07
- Termen limită
- 24.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.06.2018 09:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
543,15 RON
din 543,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro