Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem desktop HP ProDesk 600 G3 SFF, Procesor Intel Core i7-7700 3.6GHz Kaby Lake, 8GB DDR4, 256GB
- Număr anunț
- DA20648415
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL ASTRONOMIC BUCURESTI (CUI 4183130)
- Furnizor / câștigător
- PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI RO17116469)
- Cod CPV
- 30212100-9 · Unitati centrale de procesare pentru minicomputere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.666,85 RON
- Valoare atribuită
- 3.666,85 RON
- Data publicării
- 19.06.2018 10:22
- Termen limită
- 24.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.06.2018 13:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.666,85 RON
din 3.666,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro