Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tastaturi pentru computer
- Număr anunț
- DA20638776
- Autoritate contractantă
- CASA DE ASIGURARI DE SANATATE HUNEDOARA (CUI 11319740)
- Furnizor / câștigător
- UNITECH COMPUTER SRL (CUI RO13805410)
- Cod CPV
- 30237460-1 · Tastaturi pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 58,84 RON
- Valoare atribuită
- 58,84 RON
- Data publicării
- 18.06.2018 12:22
- Termen limită
- 23.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.06.2018 12:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
58,84 RON
din 58,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro