Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de gradinarit
- Număr anunț
- DA20647001
- Autoritate contractantă
- COMUNA REMETEA (CUI 4367655)
- Furnizor / câștigător
- LILA FIRST GARDEN SRL (CUI 37434777)
- Cod CPV
- 77310000-6 · Amenajare si intretinere de spatii verzi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 49.800 RON
- Valoare atribuită
- 49.800 RON
- Data publicării
- 19.06.2018 09:26
- Termen limită
- 24.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.06.2018 10:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
49.800 RON
din 49.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro