Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Achizitie generator multifunctional - D.R.D.P. Craiova
- Număr anunț
- DA20614566
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 31120000-3 · Generatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.462,19 RON
- Valoare finală
- 5.236 RON
- Data publicării
- 14.06.2018 10:58
- Termen limită
- 19.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.06.2018 14:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.