Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse de curatenie,Materiale pentru instalatii de apa si canalizare si materiale de incalzire, Mat

Număr anunț
DA20650932
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL ,,NICOLAE IORGA'', ORASUL VALENII DE MUNTE (CUI 29055365)
Furnizor / câștigător
PRAHOVEANA FOREST SRL (CUI RO22585925)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.842,43 RON
Valoare atribuită
1.842,43 RON
Data publicării
19.06.2018 11:59
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 12:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.842,43 RON

din 1.842,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.