Ofertă acceptată Cumpărare directă

DETERGENT ALCALIN BOGAT IN COMPLEXANTI SI DISPERSANTI - 1 LAV. BIDON 20 KG

Număr anunț
DA20646440
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC PANCIU (CUI 4350408)
Furnizor / câștigător
CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION SRL (CUI RO32521457)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
215,20 RON
Valoare atribuită
242,60 RON
Data publicării
19.06.2018 09:03
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 12:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

242,60 RON

din 215,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.