Ofertă acceptată
Cumpărare directă
solutie faianta
- Număr anunț
- DA20637130
- Autoritate contractantă
- Institutul de Fonoaudiologie si Chirurgie Functionala - O.R.L. Prof. Dr. D. Hociota (CUI 4316210)
- Furnizor / câștigător
- ASTRID-RT SRL (CUI RO14099924)
- Cod CPV
- 39831300-9 · Produse de curatat pentru podele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.300 RON
- Valoare atribuită
- 6.300 RON
- Data publicării
- 18.06.2018 11:24
- Termen limită
- 23.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.06.2018 15:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.300 RON
din 6.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro