Ofertă refuzată Cumpărare directă

50413200-5 Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2

Număr anunț
DA20611183
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 (CUI 17358837)
Furnizor / câștigător
INTACT SERV S.R.L. (CUI RO15133331)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36 RON
Valoare finală
36 RON
Data publicării
14.06.2018 08:51
Termen limită
19.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.