Ofertă acceptată Cumpărare directă

filme radiologice AGFA ortocrome-albastre

Număr anunț
DA20630126
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M 02460 (CUI 4406096)
Furnizor / câștigător
TEHNO IMPLANT D SRL (CUI RO11993520)
Cod CPV
32354100-0 · Filme pentru radiologii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.510 RON
Valoare atribuită
8.605 RON
Data publicării
15.06.2018 13:09
Termen limită
23.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 06:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.605 RON

din 8.510 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.