Ofertă acceptată
Cumpărare directă
I - GEL Masca i-gel ( I-gel I GEL igel ) supraglotica (laringeana) marimile 3 4 5.(Marea Britanie)
- Număr anunț
- DA20643813
- Autoritate contractantă
- Serviciul Judetean de Ambulanta Salaj (CUI 7595291)
- Furnizor / câștigător
- FARMEDICONS GENERAL SERVICE SRL (CUI RO30629160)
- Cod CPV
- 33171110-3 · Masca de anesteziere-reanimare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.060 RON
- Valoare atribuită
- 1.060 RON
- Data publicării
- 18.06.2018 15:22
- Termen limită
- 24.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.06.2018 13:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.060 RON
din 1.060 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro