Ofertă acceptată Cumpărare directă

REACTIVI

Număr anunț
DA20649365
Autoritate contractantă
Spitalul de Recuperare "Sf.Gheorghe" Botosani (CUI 3372262)
Furnizor / câștigător
BIVARIA GRUP SRL (CUI RO13833576)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.464,50 RON
Valoare atribuită
5.464,50 RON
Data publicării
19.06.2018 10:59
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 13:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.464,50 RON

din 5.464,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.