Ofertă acceptată Cumpărare directă

Glucoza Zentiva 3300mg/10ml sol.inj*5f*10ml (GLUCOSUM) ,Betabioptal 2mg/5mg/ml pic.oft.susp*5ml

Număr anunț
DA20644005
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ORSOVA (CUI 4484566)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33692700-4 · Solutii de glucoza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
327,55 RON
Valoare atribuită
327,55 RON
Data publicării
18.06.2018 15:31
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 10:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

327,55 RON

din 327,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.