Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Glucoza 5% sol.perfuzabila 500 ml. x 10 fl.
- Număr anunț
- DA20614409
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA PROF. DR. DAN THEODORESCU (CUI 4267265)
- Furnizor / câștigător
- ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
- Cod CPV
- 33670000-7 · Medicamente pentru sistemul respirator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 483,80 RON
- Valoare atribuită
- 483,80 RON
- Data publicării
- 14.06.2018 10:53
- Termen limită
- 23.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.06.2018 08:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
483,80 RON
din 483,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro