Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de publicitate în cadrul Programului ,,Oferta cea mai bună"

Număr anunț
DA20652831
Autoritate contractantă
AGENȚIA DE DEZVOLTARE JUDEȚEANĂ HARGHITA (CUI 35365620)
Furnizor / câștigător
EDITURA "HARGITA NEPE" (CUI RO18306453)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
200 RON
Valoare atribuită
200 RON
Data publicării
19.06.2018 13:13
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 14:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

200 RON

din 200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.