Ofertă acceptată
Cumpărare directă
EX.TAPITERIE INTERIOARA IS 29 D2 YR 1557
- Număr anunț
- DA20650076
- Autoritate contractantă
- AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
- Furnizor / câștigător
- C.I.G. PRODCOM SRL (CUI RO18393530)
- Cod CPV
- 34721000-7 · Planoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.075 RON
- Valoare atribuită
- 1.075 RON
- Data publicării
- 19.06.2018 11:24
- Termen limită
- 24.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.06.2018 13:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.075 RON
din 1.075 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro