Ofertă acceptată Cumpărare directă

Suport stingator model Grabby - Vopsit

Număr anunț
DA20647520
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
NOVA - TECH PRODUCTION SRL (CUI RO32066410)
Cod CPV
34200000-9 · Caroserii, remorci sau semiremorci pentru vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
668 RON
Valoare atribuită
668 RON
Data publicării
19.06.2018 09:47
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 09:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

668 RON

din 668 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.