Ofertă acceptată Cumpărare directă

unelte pentru gradina

Număr anunț
DA20643334
Autoritate contractantă
DIRECTIA PUBLICA DE PATRIMONIU TARGU JIU (CUI 14738920)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44511340-0 · Greble (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
306,30 RON
Valoare atribuită
317 RON
Data publicării
18.06.2018 15:01
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 16:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

317 RON

din 306,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.