Ofertă acceptată Cumpărare directă

CUMPARARE DIRECTA

Număr anunț
DA20633868
Autoritate contractantă
COMUNA LUNCA DE SUS (CUI 4246220)
Furnizor / câștigător
BIROU CADASTRU SI TOPOGRAFIE MANYA LORAND (CUI 36468917)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.785 RON
Valoare atribuită
1.785 RON
Data publicării
18.06.2018 09:41
Termen limită
24.06.2018 17:00
Data finalizării
19.06.2018 12:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.785 RON

din 1.785 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.