Acasă · Licitații
· Servicii de agentii de turism, de ghizi turistici si de asistenta turistica (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Serviciu ghidaj in limba engleza si franceza (2 ghizi)
- Număr anunț
- DA20633588
- Autoritate contractantă
- SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
- Furnizor / câștigător
- BEST EXPERIENCE SOLUTION S.R.L. (CUI 39157478)
- Cod CPV
- 63500000-4 · Servicii de agentii de turism, de ghizi turistici si de asistenta turistica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.550 RON
- Valoare atribuită
- 1.550 RON
- Data publicării
- 18.06.2018 09:31
- Termen limită
- 24.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.06.2018 09:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.550 RON
din 1.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro